KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 9075333
nr 907 5333
Anders Fogelin
(1933-1982), Sverige
Blandteknik, Anders Fogelin (1933-1982), signerad -66, motivet: 32x41
Anders Fogelin, född 1933, död 1982, svensk målare.
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 25 augusti 2014
kl 19:59:26
25/8 19:54:26